Biznes

<200 kW

Rozwiązania dla tych, którzy zużywają dużo energii – w dzień (fotowoltaika) lub dzień i noc (turbina wiatrowa). 24/7. Odpowiedni system OZE zmniejszy bieżące zużycie energii z sieci. System można także wzbogacić o magazyn energii.

Korzyści finansowe

Najlepsza inwestycja, jaką ktokolwiek może Ci zaproponować. Dobrze zaprojektowany system energii odnawialnej jest źródłem energii, której jednostka kosztuje mniej niż ta kupowana z sieci.

3 powody by wybrać
Mikrogenerację:

3 powody by wybrać
Mikrogenerację:

Doświadczenie

Portfolio ponad 500 kW zrealizowanych projektów mikrogeneracji (w tym on-grid/off-grid) i rosnącej liczbie realizacji w dziedzinie magazynowania energii, sprawiają, że Mikrogeneracja ma silną pozycję rynkową w rozwijającym się europejskim sektorze energii odnawialnej.

Wiodąca Technologia

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem i partnerem wiodących światowych marek, takich jak Fronius, Victron Energy, producentów baterii litowych, takich jak Pylontech, BYD czy Tesla. Nie ma dla nas ani jednego urządzenia, które byłoby poza naszym zasięgiem, ani systemu za dużego lub za małego.

Jakość Usług

Odpowiedni projekt, budowa, serwis i monitoring systemów energii odnawialnej są kluczem do wysokich uzysków energii. Naszym celem jest zebranie jak największej ilości energii, dlatego tak bardzo ważny jest dla nas etap projektowania i wysokiej jakości komponenty.