Zarządzanie Energią

>200 kW

Duży odbiorca energii zużywa jej tyle że w rozbudowanym zakładzie często nie jest w stanie stwierdzić co jej tyle pobiera. Audyt energetyczny to przegląd i analiza tego, w jaki sposób energia jest wykorzystywana i gdzie jest zużywana, gdzie marnowana i jak ją można zaoszczędzić. Jest to pierwszy krok w kierunku zarządzania energią i oszczędności kosztów energii.

Korzyści finansowe

Przeprowadzając audyt energetyczny, najpierw identyfikujemy i oceniamy całą konsumpcję energetyczną, a następnie rekomendujemy skuteczne metody oszczędzania energii i kosztów. Zalecenia klasyfikujemy według kosztów inwestycji i okresu zwrotu, tak aby wygenerować oszczędności w jak najkrótszym czasie.

Ostatnie realizacje w tej kategorii

Zobacz Zarządzanie Energią
w praktyce

3 powody by wybrać
Mikrogenerację:

3 powody by wybrać
Mikrogenerację:

Doświadczenie

Portfolio ponad 500 kW zrealizowanych projektów mikrogeneracji (w tym on-grid/off-grid) i rosnącej liczbie realizacji w dziedzinie magazynowania energii, sprawiają, że Mikrogeneracja ma silną pozycję rynkową w rozwijającym się europejskim sektorze energii odnawialnej.

Wiodąca Technolgia

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem i partnerem wiodących światowych marek, takich jak Fronius, Victron Energy, producentów baterii litowych, takich jak Pylontech, BYD czy Tesla. Nie ma dla nas ani jednego urządzenia, które byłoby poza naszym zasięgiem, ani systemu za dużego lub za małego.

Jakość Usług

Odpowiedni projekt, budowa, serwis i monitoring systemów energii odnawialnej są kluczem do wysokich uzysków energii. Naszym celem jest zebranie jak największej ilości energii, dlatego tak bardzo ważny jest dla nas etap projektowania i wysokiej jakości komponenty.