Mikrogeneracja

<40 kW

Mikrogeneracja lub inaczej generacja małej skali jest to wytwarzanie energii elektrycznej lub ciepła, głównie na własne potrzeby, przez osoby fizyczne, małe firmy lub społeczności lokalne, w jednostkach wytwórczych bardzo małej mocy, w porównaniu z typowymi elektrowniami spalającymi paliwa kopalne.

Korzyści finansowe

Najlepsza inwestycja jaką ktokolwiek może Ci zaproponować. Dobrze zaprojektowane systemy energii odnzawialnej są źródłem elektryczności, której jednostka kosztuje mniej niż kupowana z sieci.

3 powody by wybrać
Mikrogenerację:

3 powody by wybrać
Mikrogenerację:

Doświadczenie

Portfolio ponad 500 kW zrealizowanych projektów mikrogeneracji (w tym on-grid/off-grid) i rosnącej liczbie realizacji w dziedzinie magazynowania energii, sprawiają, że Mikrogeneracja ma silną pozycję rynkową w rozwijającym się europejskim sektorze energii odnawialnej.

Wiodąca Technolgia

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem i partnerem wiodących światowych marek, takich jak Fronius, Victron Energy, producentów baterii litowych, takich jak Pylontech, BYD czy Tesla. Nie ma dla nas ani jednego urządzenia, które byłoby poza naszym zasięgiem, ani systemu za dużego lub za małego.

Jakość usług

Odpowiedni projekt, budowa, serwis i monitoring systemów energii odnawialnej są kluczem do wysokich uzysków energii. Naszym celem jest zebranie jak największej ilości energii, dlatego tak bardzo ważny jest dla nas etap projektowania i wysokiej jakości komponenty.